הכנס השנתי לניהול רכש ארגוני ושרשרת אספקה

ניהול רכש הוא אמנות האיזון בין עלות, איכות ויעילות

מרכז הכנסים הבינלאומי ובשיתוף פורום מנהלי הרכש, שמחים להזמינך לוועידת ישראל לרכש ארגוני - 2024, שייערך ב-24/7/2024, באקספו תל אביב.

האירוע יתמקד השנה באתגרים ובדרכים להתמודדות עם משבר הספנות ושינוע הסחורות בים האדום, הפסקת הסחר עם טורקיה ומדינות נוספות, לצד דאגות ביטחוניות שיצרה המלחמה הארוכה עם עזה. כל זאת בעידן בו ההתקדמות הטכנולוגית והכניסה המהירה של הבינה מלאכותית (AI) מחוללת מהפכה של ממש בתהליכי רכש.


הוועידה תספק פתרונות חדשניים לאתגרים עכשוויים.

הוועידה תערך ביום ד' - 24/07/2024
במרכז הכנסים הבינלאומי, אקספו תל אביב


השתתפות אינה כרוכה בתשלום ומיועדת למוזמנים, אולם מותנת ברישום מראש ומוגבלת במספר המשתתפים

הכנס יספק למשתתפים מפגש עם מובילי תעשיית הרכש בישראל, הזדמנות למפגשי נטוורקינג וביקור חוויתי בתערוכת ספקים ומופע סיום

עוד פרט חשוב ומשמעותי: הכנס נטול חסויות או מרצים מטעם והוא מציע מקצועיות נטו!

תוכנית וסדר יום
סגל המרצים

ממקור חומרים ועד לאחרון הספקים, טיפוח רכש נבון משפיע על כל דבר, מצלחת מוצר ועד לתרבות הארגונית!

בכנס זה, נחקור את המגמות והפתרונות האחרונים ברכש, מפלטפורמות רכש המופעלות על ידי בינה מלאכותית ועד לאסטרטגיות חדשניות לניהול שרשרת אספקה. נשמע ממומחים בתעשייה ומובילי מחשבה שישתפו בתובנות ובפתרונות שלהם כיצד להתגבר על אתגרי הרכש בסביבה המורכבת והדינמית של ימינו.

מניווט במורכבות הסחר הבינלאומי ועד הפחתת הסיכונים של שיבושים בשרשרת האספקה, נעמיק בשיטות העבודה הטובות ביותר ובפתרונות החדשניים ביותר שיכולים לעזור לך להישאר בקדמת עולם הרכש.

הכנס הזה נועד לספק לך את הידע, הכלים והזדמנויות הנטוורקינג שאתה צריך כדי להצליח בעולם הרכש המהיר של היום. 


מנהלי רכש: בואו לשמוע וללמוד איך למנף נתונים ומודיעין שוק למודל תרחישים, לכמת סיכונים ולבנות חוסן בשרשרת האספקה, עם מיטב המרצים והמומחים בתחום!


כנס זה מהווה הזדמנות לאנשי הרכש, לשתף ולתרום לעיצוב עתיד הרכש, לקבל כלים ורעיונות חדשניים לשיפור הרכש הארגוני.  בואו ללמוד איך להטמיע רכש בערכים ארגוניים ובמנהיגות.

הכנס יכלול ביקור בתערוכת ספקים ענקית וססגונית המציעה חיבור עם ספקים ונציגים מהתעשייה, הזדמנות מצוינת לגילוי דרכים חדשות לעשות עסקים וליצירת קשרים משמעותיים.


בנוסף תכלול הוועידה תערוכת ספקים חוויתית הגדולה מסוגה בישראל- EXPO2024, שתציג פתרונות, שירותים ומוצרים שמאפשרת מעורבות רב-ממדית פנים אל פנים.התערוכה מספקת אפשרויות רבות להתחבר ולקבל הצעות למוצרים ושירותים מול ספקים מובילים. התערוכה מציעה לאנשי הרכש הזדמנויות מרובות, להתחבר וליצור קשרים ארוכי טווח עם ספקים מובילים.
 


המחויבות שלנו היא להציע לך חוויה מקצועית. זה אומר שאין בוועידה זו חסויות, אין פרסום סמוי או הרצאות מטעם. האירוע מציע רק ידע ומקצועיות לצד תובנות ומפגש ייחודי עם מומחים, מובילי דעה ומשפיענים בעולם הרכש של ישראל.    


 

לוח ההרצאות והמרצים הוועידה הקודמת

מנחה: עו״ד דפנה שחר, מנחת ״סודות הנדל״ן״, קשת 12, בעלת תואר שני במנהל עסקים, מנחת כנסים ואירועים, סרטוני תדמית, פודקסטים, מרצה (״נדל״ן בגובה העיניים״, ״המסע שלי בעולם הנדל״ן״), מגשרת מוסמכת ודירקטורית


09:00:  הערכת ספקים בעידן הטכנולוגי - כיצד ניתן למנף כלים מתקדמים לשיפור הרכש
 
10:00: הדיון המרכזי: משברים בשרשרת האספקה - אתגרים ופתרונות בניהול הרכש

11:15: לוגיסטיקה חכמה: כיצד הבינה המלאכותית מנטרלת כשלים בשרשרת האספקה


12:15:  ערוכים לכל תרחיש: כיצד להבטיח רציפות תפקודית של תהליכי הרכש במצבי חירום


13:15: מלאי אופטימלי בלחיצת כפתור כיצד טכנולוגיות חדשות משפרות ניהול מלאי ותכנון ייצור


14:00:  סט של כלים ופרקטיקות לפיתוח חוסן כך שנוכל לתפקד טוב יותר במציאות משתנה ומורכבת


15:00:  מופע סיום: מופע מרתון סטנדאפ קורע מצחוק מבית פורטל סטנדאפיסט


הוועידה נטולת חסויות, אין בה פרסום סמוי או מרצים מטעם והיא מציעה מקצועיות נטו!

קדימות ברישום תינתן לחברי "פורום מנהלי הרכש" ולמצטרפים חדשים. ניתן להצטרף לפורום בקישור הבא: הקליקו 


קהל יעד

הכנס מיועד למנהלי רכש, קניינים, מנהלי תפעול, מנהלי שרשרת אספקה ולוגיסטיקה, מנהלים ארגוניים וכל מי שתחום ניהול הרכש הארגוני הוא חלק משגרת עבודתו.


וועידת ישראל לרכש ארגוני היא אירוע של יום אחד הכולל גם חיבור עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית הרכש הארגוני, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.