מנחה: ליאור אגאי- דירקטור ייעוץ רכש ומכרזים BDO Consulting

08:00
קליטה, רישום וכיבוד בוקר
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - דלפק הקבלה
09:00
סודות קבלת החלטות בתורת המכרזים
מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10 - אולם A5

הרצאה מרתקת הפותחת צוהר ומאפשרת הצצה נדירה אל הסודות מאחורי קבלת החלטות בתורת המכרזים.

ד"ר שאול אלמקייס, מביא עמו להרצאה ידע רב בתחום כלכלת מכרזים המבוססת על תורת המשחקים, לצד מודלים כלכליים ומתמטיים בעריכת מכרזים.

מרצה: ד"ר שאול אלמקייס, ד"ר לכלכלה ופסיכולוגיה עם התמחות בתורת המשחקים, שותף בחברת EconArt.
ד"ר אלמקייס כיהן כיועץ הכלכלי למפכ"ל משטרת ישראל, וסייע בתחומי ההתייעלות התפעולית והרכש, פיתח את תחום המכרזים הדינאמיים ואופטימיזציית המכרזים במינהל הרכש הממשלתי ועיצב עשרות מכרזים, ביניהם מכרזים הולנדים, אנגלים, מכרזי מחיר שני ומכרזי מעטפות.

09:30
סיור חוויתי בתערוכת הספקים הגדולה לרכש ארגוני ושי לחג
מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10 - אולם המליאה

סיור ומפגש עם ספקים ונציגים בתחומי צריכה מגוונים, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים רלוונטיים במגוון תחומים ובכלל זה מוצרים ושירותים לרכש ארגוני ושי לחג ראש השנה וחגי תשרי

10:00
ממשבר לצמיחה- התמודדות עם אתגרי הרכש ושרשרת האספקה בארץ ובעולם
מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10 - אולם A5

חסימת תעלת סואץ כמו גם המשבר והפקקים בנמלים, הדגישה את שבריריות שרשראות האספקה וחידדה את האתגרים העומדים בפני מנהלי הרכש בעידן החדש. יחד עם זאת, ההתפתחות המתמשכת של הרכש פירושה שהפונקציה זוכה לאמינות גדולה עוד יותר מול ההנהלה אולם בד בבד, גדלה האחריות המוטלת על אנשי הרכש. ההרצאה תסקור את הנושאים והאתגרים החמים העומדים כעת בפני הרכש ושרשרת האספקה בארץ ובעולם.

מרצה: ליאור אגאי- דירקטור ייעוץ רכש ומכרזים BDO Consulting

10:30
הפסקת כיבוד בוקר ומפגשי נטוורקינג
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם הפואייה
11:00
סכנות סייבר ברכש ושרשרת האספקה, מה נקודות התורפה וממה להיזהר
מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10 - אולם A5

התקפות סייבר על שרשרת האספקה נמצאות במגמת עלייה. כיום, בלתי אפשרי לנהל עסק ללא שיתוף פעולה עם ספקים חיצוניים שמסייעים באספקת המוצרים, המערכות או השירותים שאתם מספקים ללקוחות. עבודה עם שותפים חיצוניים יכולה לבוא עם שורה של יתרונות, כולל תהליכים יעילים ועמידה בדרישות המוגברות של הלקוחות, אך יחד עם זאת, ספקים יכולים להביא סיכונים במיוחד בתחום אבטחת הסייבר. כאשר חברות מתכנסות ומשתפות מידע, הסיכון של חברה אחת הופך לסיכון של כל השרשרת.

מיי ברוקס-קמפלר, מומחית אבטחת מידע וסייבר, תציג לכם בהרצאה פקרטית על הדרכים לנהל את האיומים האלה לפני שהם קורים. ואלו פעולות שאתם כאנשי רכש, יכולים לעשות כדי למזער את הסיכוי להתקפה על שרשרת האספקה.

מרצה: מיי ברוקס-קמפלר, מנכ"לית הלנה, מומחית אבטחת מידע וסייבר, מייסדת קהילת בטוחים אונליין.

11:30
המשך הסיור חוויתי בתערוכת הספקים הגדולה
מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10 - אולם המליאה

סיור ומפגש עם ספקים ונציגים בתחומי צריכה מגוונים, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים רלוונטיים במגוון תחומים ובכלל זה מוצרים ושירותים לרכש ארגוני ושי לפבח ולמבצעי האביב.

12:00
מניהול סיכונים ליצירת הזדמנויות בעולם הרכש החדש
מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10 - אולם A5

בחיים או בעסק, לנטילת סיכונים יש יתרונות ועשויה אפילו להיות מרכיב חיוני להצלחה.
ההפך הגמור הוא כשמדובר ברכש והדבר האחרון שאתה רוצה הוא סיכון.

במהלך השנה האחרונה, הנוף העסקי הפך לרעוע הרבה יותר בגלל אי ודאות ממושכת ובלבול בגישות התגובה לטיפול במגפת הקורונה.
עסקים נאלצו לנהל משברים כלכליים ובריאותיים, שהניעו פרוטוקולים של מעורבות עובדים ולקוחות חדשים, עבודה מרחוק בקנה מידה חסר תקדים, הנדסה מחדש של שרשראות אספקה, איחודים ושותפויות יצירתיות.

תהליך רכש שפועל בצורה חלקה פירושו מערכות יחסים סטנדרטיות ואמינות עם הספקים, הצוות והלקוחות. בסופו של יום, על ידי הבנה וניהול של סיכוני רכש, ניתן לייעל את תהליכי הרכש באופן משמעותי.

וועידת ישראל לרכש ארגוני מארחת את יו"ר ארגון מנהלי הרכש והלוגיסטיקה בישראל מר אייל אהרוני, להרצאה ודיון על סיכוני הרכש העיקריים העומדים לפתחנו וכיצד נוכל לנהל אותם ביעילות ובהצלחה.

מרצה: אייל אהרוני, יו"ר ארגון מנהלי הרכש והלוגיסטיקה בישראל, מייסד ומנכ"ל משותף חברת Bdiverse. בעבר מנהל הרכש של שרות הביטחון הכללי ומשטרת ישראל, ניצב-משנה בדימוס

12:30
הפסקת התרעננות
מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10
13:00
היבטים משפטים בעולם הרכש ומכרזים בנורמה החדשה שחייבים להכיר
מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10 - אולם A5

על תחום הרכש חלים סדרה ארוכה של חוזים, תקנות וכללים בהם: חוק החוזים, חוק הלבנת הון, חוק המכרזים, חוק מוצרים פגומים, חוק הגנת הצרכן, חוק המכר, חוק העסקת עובדי קבלן, חוק פינוי אריזות, תקנות שימור מסמכים, חוק הארכיונים, חוקי בתחום הקניין הרוחני, חוק עוולות מסחריות, חוק חוזים אחידים וחוקים נוספים.

ההרצאה תיבחן ותציג היבטים משפטיים חשובים לצד הלכות ופסיקה בתחום ניהול הרכש בתחום

מרצה: עו"ד רועי וולר (C.R.O, M.A, LL.B) – משפטן מומחה לדיני רכש, שותף בכיר משרד וולר ושות'.

13:30
כיבוד צהריים באולם התערוכה
מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10 - אולם התערוכה
14:00
להיות ביזנס טאלנט
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A3

הרצאה ייחודית לרגל השקת הספר ״ ביזנס טאלנט״ בו מרואיינים: אלוף במיל׳ וחתן פרס ישראל דורון אלמוג, מייסד צ׳קפוינט וחתן פרס ישראל גיל שויד, אחינועם ניני, סיון רהב מאיר, איש הקולנוע משה אדרי, אשת העסקים אלונה ברקת, פרופ׳ דן אריאלי ואיש העסקים ישי דוידי, תתקיים במסגרת היריד הרצאת מבוא על העצות, הכלים והשיטות עבור מי מי שרוצה לבלוט ולהשפיע.

מרצים: גדי סוקניק וסיגל אביטן

15:00
מופע סיום עם ניקי גולדשטיין

מופע סטנד-אפ עצמאי וקורע, מנקודת מבטו הייחודית של ניקי גולדשטיין. שחקן, זמר, חקיין וסטנדאפיסט מהמצחיקים בישראל. השתתף "בסטורי של פסטיגל", בסדרת נעורים, בהצגות ילדים שונות. שיחק בסרטי קומדיה כמו "שושנה חלוץ מרכזי". שימש כשופט בתוכנית "מת להיות", היה חבר בלהקת הנוער "השכנים של צ'יץ" והשתתף במחזות זמר "עמי ותמי", "אבניו קיו", "ברנשים וחתיכות". השתתף בעונה השביעית של "הכוכב הבא לאירוויזיון", והעפיל לשלב הנבחרת.

15:45
סיום הוועידה ופיזור