מעבר לרווח: בניית שרשרת אספקה אתית בעידן האחריות התאגידית

מרצה: רוקסן סער, מנהלת סיכונים בשרשרת האספקה באינטל העולמית ומבקרת מוסמכת מטעם ה- RBA (Responsible Business Alliance)

ועידת ישראל לרכש ארגוני מארחת את, רוקסן סער, מנהלת סיכונים בשרשרת האספקה באינטל העולמית ומבקרת מוסמכת מטעם ה-RBA, תחשוף את הממד האנושי החיוני בניהול שרשראות אספקה מודרניות.

הרצאה זו תעמיק בנושאים הבאים:

1. הפנים הרבות של ניצול: נבחן את הספקטרום הרחב של הפרות זכויות אדם בשרשראות אספקה גלובליות, מעבודת כפייה ועבודת ילדים ועד לתנאי עבודה מסוכנים ובלתי אנושיים.

2. מסגרת רגולטורית מתפתחת: נסקור את התקנות החדשות בארץ ובעולם המחייבות ארגונים לנקוט פעולה אקטיבית בזיהוי, מניעה וטיפול בהפרות זכויות אדם לאורך שרשרת האספקה.

3. מעבר לציות - יצירת ערך אתי: נדגיש כיצד אימוץ גישה פרואקטיבית להגנה על זכויות אדם אינו רק חובה חוקית, אלא גם אסטרטגיה עסקית חכמה המובילה ליתרון תחרותי ולקיימות ארוכת טווח.

4. כלים מעשיים להערכה וניהול סיכונים: נציג מתודולוגיות מתקדמות לזיהוי נקודות תורפה בשרשרת האספקה, ונספק אסטרטגיות יישומיות להטמעת מדיניות אתית ברת-קיימא.

5. השפעה מעבר לגבולות הארגון: נחקור כיצד חברות יכולות לנצל את כוחן הכלכלי כדי להשפיע לטובה על התנהלות ספקיהן ולקדם סטנדרטים אתיים גבוהים לאורך כל שרשרת האספקה.

הרצאה זו תצייד את המשתתפים בידע, כלים ומוטיבציה להוביל שינוי משמעותי בתחום הרכש, תוך יצירת איזון בין יעדים עסקיים לבין אחריות חברתית ואתית. המשתתפים ילמדו כיצד לבנות שרשראות אספקה שלא רק עומדות בדרישות החוק, אלא גם מקדמות ערכים אנושיים ומייצרות ערך מוסף לכל בעלי העניין.


הוועידה תערך ביום ד' - 24/07/2024

מקום: אקספו תל אביב, שדרות רוקח 101, תל אביב יפו - ביתן 10 אולם A5 "חובבים מדברים על אסטרטגיה. אנשי מקצוע מדברים על לוגיסטיקה".*

(*גנרל עומר בראדלי, צבא ארה"ב)

וועידת ישראל לרכש ארגוני, מבטיחה להאיר את האופק של ענף הרכש, להציע תובנות, השראה ואסטרטגיות ייחודיות שיביאו ליצירת ערך עבורכם ועבור הארגון. הבטיחו את מקומכם הירשמו עכשיו!

פורום מנהלי הרכש