תוכנית וסדר יום


מנחה: שלומי אדר, מומחה בעל שם עולמי ליישום אסטרטגיות ניהוליות בסקטור העסקי בתחום היערכות ומוכנות לחירום.

08:00
קליטה, רישום וכיבוד בוקר
מיקום: אקספו ת"א - ביתן 10 לובי
09:00
"משימה (בלתי) אפשרית"
מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10 - אולם A5

על המשמעות האסטרטגית של נושאי תפקידי ה-CXO כסוכני השינוי הארגוני, על מקומם במערך דרג הניהול הבכיר ועל האתגרים העומדים בפניהם כיזמים וכמובילי תהליך החדשנות המקצועית והובלת תהליכי היזמות והחדשנות הפנים ארגונית.

מרצה: שניר אריאלי, סמנכ"ל תפעול, פירמת עו"ד הרצוג פוקס נאמן

09:30
סיור חוויתי בתערוכת הספקים הגדולה
מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10 - אולם המליאה

סיור ומפגש לקוחות בתערוכת הספקים הגדולה בישראל לרכש ארגוני, חווית עובדים ושי לחג

10:00
"התנהלות מנהלי רכש במצבי חירום"
מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10 - אולם A5

כל ארגון /חברה החפצה בהמשך תפקודה גם בעיתות חירום חייבת להערך הן בתכנון מקורות האספקה להלן "ספקים אסטרטגים" בהם תידרש להיעזר גם בעיתות חירום על מנת שזו תמשיך לתפקד ככל שניתן בדומה למצב שגרה.
לשם כך תפקידו/ה של כל מנהל/ת רכש בארגון /חברה הינו משמעותי וקריטי לשרידותו של ארגון/ חברה. זאת בשל הישענותו האבסולוטית של מרבית הארגונים/חברות ביכולתו המקצועית של מנהל/ת הרכש להיערך כראוי עוד בימי שגרה וגם בעיתות חירום לרמות ביקושים של הארגונים/חברות אותם הם משרתים, ולתרגם הערכות חירום זו בהפעלה חכמה וחיובית בסיוע הספקים האסטרטגים החיוניים בהם נעזר עוד בימי שגרה.
אלו הנתונים למרות חוזית ואלו שהינם(משרדים ממשלתיים /נמלי ים/אוויר ודומיהן), מהלכים אלו מחייבים כל מנהל/ת רכש לבנות מתודולוגיית רכש אפקטיבית שמצד אחד מתחשבת בדרישות הארגון/חברה אותם הוא/היא מייצגים ומצד שני נדרשת לבצע מהלכים יצירתיים על מנת לעמוד בצורכי הארגון /חברה גם בעיתות חירום.
על הכלים/שיטות כיצד מנהלים אופרציה סבוכה זו נתייחס במהלך ההרצאה של שלומי אדר מומחה בינלאומי לרציפות תפקודית של קונצרנים גלובליים בינלאומיים.

מרצה: שלומי אדר, מומחה בעל שם עולמי ליישום אסטרטגיות ניהוליות בסקטור העסקי בתחום היערכות ומוכנות לחירום.

10:30
הפסקת כיבוד בוקר ומפגשי נטוורקינג
11:00
איך תשפיע כניסת ׳אמזון׳ על עולם הרכש בישראל
מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10 - אולם A5

כניסת ׳אמזון׳ לישראל, משנה את חוקי הרכש. מה זה מחייב אותנו? האם זה איום או הזדמנות?
איך מתאימים את התרבות הישראלית העסקית לתחרות בשוק הגלובלי?
איך בונים מערכת יחסים מקצועית בעזרת אינטליגנציה תרבותית עם קולגות וספקים בזירה המקוונת? על כך ועוד בהרצאת המרתקת של אוסנת לאוטמן, מומחית לתרבות ישראלית עסקית ולפער לתרבויות אחרות, מחברת רב המכר באמזון ‘Israeli Business Culture’ , יועצת בינלאומיות לצמצם פערי תרבותי בעבודה עם ישראלים ובכלל, תרחיב בהרצאה ותספר איך בונים אמון ותציג כלים להצלחה.

מרצה: אוסנת לאוטמן בעלים של חברת OLM-Consulting, מחברת רב המכר באמזון ‘Israeli Business Culture’.

11:30
המשך הסיור חוויתי בתערוכת הספקים הגדולה
מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10 - אולם המליאה

המשך הסיור ומפגשים בתערוכת הספקים הגדולה בישראל לרכש ארגוני, חווית עובדים ושי לחג

12:00
האם הרובוטים יחליפו את אנשי הרכש והלוגיסטיקה
מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10 - אולם A5

עולם הרובוטיקה הופך משנה לשנה ליותר חכם ויותר יעיל. לא מדובר רק בפונקציונליות מורכבת, כי אם ביכולת קבלת החלטות אוטונומית, שמאפשרת לרובוטים לבצע משימות שקודם לכן לא היו אפשריות כלל.
מנהלים ועובדים בתחומי רכש, לוגיסטיקה, שרשרת אספקה ותפעול עומדים בפני תקופת שינויים מאתגרת ביותר, שיש צורך להיערך אליה בהתאם.
ילנה וילנצ'יק, מייסדת קהילת "מובילי החדשנות בתעשייה Innovators 4.0 " ומשמשת כמנטורית בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב, מומחית למצוינות תפעולית, ניהול האיכות ושיפור ביצועיים, תסקור את החידושים הטכנולוגיים הקיימים ועתידיים ותספק מספר תשובות והיבטים חשובים לשאלה: האם "רובוטיקה בתעשייה הם הזדמנות או איום?"

מרצה: ילנה וילנצ'יק, מומחית לחדשנות תפעולית בסביבת Industry 4.0, מנכ"לית ומייסדת חברת הייעוץ וההכשרה אפקטיבנס (Effectiveness )

12:45
"לנצח בפחות זמן" מה חשיבותו של ניהול זמן?
מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10 - אולם A5

אנו חיים בעולם מודרני המאתגר אותנו במטלות, יעדים, מחויבויות, שאיפות ומטרות, תחת עומס ולחץ במגבלות הזמן, אשר מהווה מרכיב מרכזי ומשאב יקר בחיינו. פעמים רבות אנו חשים תסכול וחוסר אונים מ"אובדן הזמן" שלנו וזאת מאחר ואנו לא מצליחים לנהל אותו בצורה האפקטיבית ביותר.
שיטת Visual Pathways פותחה ע"י מיכאל קריבוס ומקנה טכניקות וכלים מתקדמים לניהול ותכנון הזמן, תוך הגדרת יעדים ומטרות מקצועיות ואישיות. בהרצאה נרחיב על שיטת Visual Pathways ועל עקרונותיה.

מרצה: מיכאל קריבוס, מנטור אישי וקבוצתי רב ניסיון בתחום מיומנות ויכולת השליטה בניהול הזמן.

14:00
ארוחת צהריים חוויתית
מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10 - אולם A4
14:45
מופע סיום - פותחות פה
מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10 - אולם A3

מופע קומי חדש, מרגש ומשעשע, בין שתי נשים האחת מומחית לשפת גוף והשנייה שחקנית וסטנדאפיסטית, המביאות סיפורים מהחיים שכולנו מכירים, אודות השיח בין נשים לגברים תוך שילוב הרצאה מקצועית וטיפים ללימוד שפת גוף בזירה הזוגית והארגונית.

בהשתתפות:
עירית קפלן, שחקנית תאטרון הקאמרי, מחזאית, זוכת פרס אופיר לשחקנית הראשית הטובה ביותר, שיחקה בסדרות טלוויזיה ובסרטים רבים.
מעיין פולק בשן, יועצת ארגונית, פרשנית ומומחית לשפת הגוף. מרצה ומנחת קבוצות, פרשנית לשפת גוף של פוליטיקאים וידוענים בערוצי התקשורת השונים

16:00
סיום הוועידה, חלוקת שי ופיזור.